Rehabilitačná klinika a vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov v Košiciach

+421 948 697 379 | +421 917 536 152

SÚKROMNÁ REHABILITAČNÁ KLINIKA PRE DETI A DOSPELÝCH

VZDELÁVACIE CENTRUM PRE FYZIOTERAPEUTOV V KOŠICIACH

Kontaktujte nás

+421 948 697 379

Trápi Vás bolesť chrbta, hlavy, kĺbov, nôh, platničky, diastáza karpálny tunel, halluxy, bolí vás sánka?
Máte bolesti ramena, kolien, skoliózu? Má Vaše dieťa ploché nohy, zlé držanie tela? Máte kojenca a chcete si byť istý, že je jeho vývin v poriadku, má tortikolis? Chystáte sa na operáciu alebo sa chcete rýchlejšie zotaviť po operácii alebo úraze? Ste pred pôrodom alebo Vás trápi funkčná neplodnosť, inkontinencia? Chceš sa naučiť správne cvičiť SM systém? 

Novinka: prístrojová diagnostika chodidiel a rovnováhy - Podoskop a Barometrická a stabilometrická plošina FreeMed

Referencie

V.K.

Ženská fyzioterapia

Konkrétne som bola na ženskej fyzioterapii u slečny Hroncovej a bola som neskutočne príjemne prekvapená jej prístupom, ako profesionálne, rešpektujúco a vnímajúceho pristupuje k svojim klientkam. Aj napriek tomu, že som neprišla úplne s bežnou vecou, nemala problém s diagnostikou. Myslím si, že inde by som nepochodila. Som nadmieru spokojná.

E.S.

Vstupné vyšetrenie

Prvé stretnutie naplnilo moje očakávania, verím, že aj ďalšie cvičenia budú v takej príjemnej no zároveň v odbornej atmosfére. Odporúčam Máriu Sarakovú,

P.D.

Rehabilitácia dospelých

Stale nejake prijemne prekvapenie, nove účinne metody, terapie, cvičenia, prijemne lahke techniky, skutočne maximalna spokojnost s pracou, usilim, snahou a ochotou Vašej fyzioterapeutky. Rešpekt a vdaka. Vaš klient.