Rehabilitačná klinika a vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov v Košiciach

+421 948 697 379 | +421 917 536 152

SM systém Šport (20230923)

Dátum:  09.-10.12.2023
Školiteľ: Mgr. Andrej Foltýn
Cena: 152 eur

Pre koho je určený
Kurz je vhodný pre  fyzioterapeutov, lekárov, študentov fyzioterapie, učiteľov TV, trénerov ale aj pre pacientov a laickú verejnosť.

Charakteristika kurzu
Kurz je zameraný na aplikáciu metódy SM systém do športu.  Rozšírte si zásobu cvikov.
SM systém je metóda, ktorá integruje: posilňovanie, preťahovanie a nácvik koordinácie pohybu. Rozvíja cit pre rovnováhu a vyrovnané držanie tela, rozvíja schopnosti riadiť voľný pohyb a fixuje optimálne pohybové vzorce. Metóda exaktne anatomicky definuje svalová zreťazenie, s ktorými pracuje. Dáva presne definovanú koordinačné súhru, za ktoré sa zákonite opakuje pozitívny vplyv na chrbticu - centrácia (vyrovnanie do strednej osi) – trakcie (pretiahnutie smerom nahor).

Liečebná metóda SM systém je klinicky používaná 30 rokov.

Metóda SM sa skladá z manuálnych techník a cvikov a  prináša možnosť rýchlejšie a efektívnejšie liečiť ochorenie chrbtice. U rady chronických porúch chrbtice, ktoré neboli predchádzajúcou liečbou ovplyvnené dáva možnosť efektívnej liečby. SM systém je zároveň účinná prevencia degenerácie chrbtice v dennom živote i športe.

Absolvent tohto kurzu SM systém, si zopakuje základné cviky a naučí sa nové vhodné pre športovcov. Kurz je zameraný prakticky. 5 hodín teórie a 11 hodín praxe.  

Cena kurzu zahŕňa:
potvrdenie o účasti, drobné občerstvenie

Získaj certifikát Tréner metódy SM systém (Spirálna stabilizácia) - ako to funguje
Pre získanie certifikátu Tréner metódy Spiralna stabilizácia (SM systém) treba absolvovať 4 rôzne kurzy SM systému:
SM systém A-B
SM systém C-D
a dva špecializované kurzy SM systému podľa vlastného výberu. Napr SM systém Hernia Disku alebo SM systém Šport alebo SM systém Skolióza. Na jednotlivých kurzoch získate Potvrdenie o účasti.

Pred absolvovaním 4 kurzu, kedy vám vzniká nárok na certifikát nám prosím napíšte, že chcete vystaviť aj Certifikát tréner.

Kurzovné sa platí na mieste v hotovosti

Prihlásiť sa kurz