Rehabilitačná klinika a vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov v Košiciach

+421 948 697 379 | +421 917 536 152

Terapia suchou ihlou

Zbavte sa bolesti pomocou terapie suchou ihlou. Služba je za príplatok 8 eur a je súčasťou rehabilitácie dospelých. Nedá sa objednať samostatne.
Výhody terapie suchou ihlou - rýchle odznenie bolesti v bolestivom spúšťovom bode. O použití suchej ihle rozhodne fyzioterapeut po vyhodnotení vhodnosti použitia suchej ihly pri vašich obtiažach pohybového aparátu.

Aké ihly používame?
Využívame najpredávanejšie suché ihly Seirin Extrémne tenké ihly typu J sú dodávané v zavádzacie trubičke. Ich zaoblené hrany umožňujú pohodlné a zaručené bezbolestné polohovanie. Vďaka novým spôsobom výroby sú špička a hriadeľ ihly tak jemné, že tieto ihly SEIRIN ® môžu byť zasunuté pod nižším tlakom. Sú vyrobené zo špeciálnej nerezovej ocele a sú umiestnené presne v strede rukoväte, čo umožňuje vysokú presnosť pri vložení. Rukoväť je veľmi ľahko uchopiteľná vďaka svojej hrebeňové ploche, je vyrobená z extrémne ľahkého polypropylénového plastu.

Bezpečnosť vždy na prvom mieste: ihly SEIRIN ® typu J sú podrobené 8 prísnym kontrolám kvality počas výroby. Sú vyčistené elektrolytom, sterilizované EO plynom a použiteľné po dobu najmenej 3 rokov.
Terapeuti Suchej ihly u nás sú: Mgr. Daniela Ochránková, Mgr. Lenka Frančáková, Mgr. Petra Bartánusová, Mgr. Alexandra Mončeková a Bc. Michaela Hroncová.