Rehabilitačná klinika a vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov v Košiciach

+421 948 697 379 | +421 917 536 152

O nás

Veci robíme inak!

Naša Rehabilitačná klinika, vznikla v roku 2017 pod značkou AF REHAB Košice so zameraním na SM systém a odvtedy sme tu pre vás. Od roku 2021 prichádzame samostatne s novou značkou našej kliniky: Rehab Care s.r.o.

Našim cieľom je nielen Vás zbaviť bolesti, ale aj Vás naučiť zmeniť pohybové vzory tak aby sa problém neopakoval. Bez vašej aktívnej účasti na rehabilitácii, chuti na sebe zapracovať je výsledok našej práce krátkodobý. Robíme to inak ako ostatné rehabilitačné centrá! Našou túžbou je aby ste od nás odchádzali nielen bez bolesti ale aj s cieľom pracovať ďalej na sebe. Chceme vás sprevádzať na ceste zodpovednosti za  stav vášho tela a pomôcť vám tento dobrý stav udržať.

V našej praxi sa nespoliehame na prístrojové procedúry. Z rehabilitačných metód sa snažíme vždy vybrať tú, ktorá je pre daného klienta najvhodnejšia, stav klienta posudzujeme vždy individuálne, samotná rehabilitácia je vždy na mieru "šitá" pre vás. 

Áno, asi budete musieť začať cvičiť. Áno asi budete musieť zmeniť svoju rutinu. Odmenou vám však bude stabilné zlepšenie stavu vášho tela. A to sa už oplatí :)

Moja cesta k zdravému telu bola podobná. Pred 7 rokmi som mala bolesti hlavy, diagnostikovali mi herniu disku krčnej chrbtice. Po absolvovaní sérii rehabilitácií som konečne pochopila, že bez môjho angažovania sa, bolesť sa  bude stále vracať. Začala som cvičiť SM systém, pokračovala s fyzioterapeutmi na zlepšení mojich pohybových návykov, denne cvičila doma. Pridala som stabilizovanú chôdzu, inak som držala fén, inak som začala sedieť, inak som začala žiť. Už niekoľko rokov je moje telo v poriadku, zvládam všetky športy, viem sama vyhodnotiť čo mi pomáha a čo nie. Dokonca sa venujem latino tancu :) Žijem a pohybujem sa bez bolesti a obmedzení. Túto slobodu od bolesti chceme v našej Rehabilitačnej klinike RehabCare dopriať aj vám.


Mgr. Eva Zelinková 
zakladateľka kliniky